خانه‌ی جهانی ماه‌گرفتگان

مجموعه مستقل مردم‌نهاد فرهنگی، ادبی و هنری

فراخوان نامه‌نگاری ماه‌ گرفتگان

#فراخوان_نامه‌نگاری_ماه‌_گرفتگان

✍️📩” #نامه‌ای_از_یک_ماه‌_گرفته”

ویدیو از یوتیوب

#رادیو_ماه‌_گرفتگی در نظر دارد به مناسبت سال جدید 1402هدیه‌ی 🎁خود را به ماه‌گرفتگان از طریق اجرای نامه‌‌های آنها توسط #گروه_اجرای_رادیویی، چاپ و نشر در قالب 📕کتابی به نام 📩#نامه‌_هایی_از_ماه_گرفتگان اهدا نماید.

به تاثیرگذارترین نامه‌‌ها در سال جدید، علاوه بر اجرای آن در رسانه‌های #رادیو_ماه‌_گرفتگی و انتشار آنها در یک 📚مجموعه چاپی در قالب 📕کتابی با نام “#نامه‌هایی_از_ماه‌گرفتگان” 🎁جوایزی نیز به عنوان یادگاری همراه با 🌗#تندیس_رادیو، اهدا خواهد گردید.

👨‍👩‍👦‍👦دوستان و علاقمندانی که تمایل دارند در فراخوان ✍️”#نامه‌ای_از_یک_ماه‌گرفته” شرکت کنند علاوه بر اطلاع از موارد زیر، نکات درج شده را نیز رعایت نمایند.

1⃣ 📩نامه‌های شما می‌تواند ⛔️ بدون درجی از نام شما و یا با نامی انتخابی در طرف شما ارسال گردد و تنها با قید ✍️ 📩”#نامه‌ای_از_یک_ ماه‌گرفته”  در بخش subject ایمیل #رادیو_ماه‌_گرفتگی، ارسال گردیده و در موقع اجرا،چاپ و نشر نیز با نام انتخابی شما منتشر خواهد گردید‌.

2⃣ 📩 نیاز به نگارش ادبی نامه‌ها نیست، تنها چیزی که مهم است نامه‌ی شما به گیرنده‌ای گمنام خواهد بود که می‌تواند 🧑‍💼شخص؛ 👨‍👩‍👦‍👦خانواده؛ سیستم و هر آن‌چیزی باشد که او را 🌗#ریشه‌ی_ماه‌_گرفتگی خود می‌دانید کسی که تنها خود از نام او با خبر هستید، بنابراین به زبانی محاوره‌ای گویی رو به روی شماست ✍️قلم بردارید و بنویسید.

3⃣ 📩 نامه های خود را در قالب word ارسال نمایید.

4⃣  📩 برای اینکه بتوانیم نامه‌های بیشتری را به نشر و اجرا برسانیم؛ کلمات هر نامه در صورت امکان از ۲۰۰۰ کلمه بیشتر نگردد.

5⃣ 📩 نامه‌های خود را تا تاریخ #۲۵_اسفندماه_۱۴۰۱ به ایمیل #رادیو_ماه‌_گرفتگی به آدرس زیر ارسال نمایید:

Radiomahgereftegi@gmail.com

6⃣✍️ لطفا در قسمت subject بنویسید “مربوط به فراخوان 📩 ” #نامه‌ای_از_یک_ماه‌_گرفته”

📪منتظر ارسال نامه‌های شما ماه‌گرفتگان عزیز هستیم.

📻در سال جدید با برنامه‌های متنوعی جهت شراکت بیشتر شما عزیزان کنارتان خواهیم بود.

🌗ایمیل رادیو ماه‌گرفتگی:
Radiomahgereftegi@gmail.com

آدرس سایت:

http://radio-mah-gereftegi.webflow.io

کانال تلگرامی:
https://t.me/Radio_mah_gereftegi